Na co všechno musíte pamatovat, aby vaše nová kuchyň byla perfektní  a  vy z ní nebyli zklamáni.


 

Když jsme se rozhodli že budeme vyrábět kuchyně na míru, ani jsme netušily, kolik věcí se za tím skrývá. Říkali jsme si:

“My to hravě zvládneme, umíme vyrábět nábytek, víme jak má kuchyň vypadat a co v ní má být,  to bude maličkost vždyť máme s výrobou nábytku zkušenosti“

Nezvládli jsme .……

Když jsem si v roce 1997 vyráběli první  vlastní kuchyň tak  jsem si kuchyně prostě vyrobil a neřešil až tak nějaké detaily jako: vhodné umístění dřezu a varné desky. Výběr materiálů  byl také celkem rychlý, což se  následně ukázalo že to nebyl příliš vhodný výběr.

Na dva stolaře  toho bylo opravdu hodně. Návrh kuchyně, úprava instalací, výběr materiálů, vybrat vhodné doplňky jako je dřez, baterie, úchytky, osvětlení, spotřebiče no prostě vše aby ladilo a bylo zároveň funkční a praktické.

Tehdy jme zjistily že pokud chceme dělat kuchyně na míru, tak se o nich  musíme hodně naučit. Museli jsme nastudovat spoustu odborných materiálů a také navštívit spoustu výstav u nás i v zahraničí a také velkých firem které kuchyně dělali. Bohužel v té době  ještě internet nefungoval tak jako dnes.

A co vy chcete toho také hodně prohledávat? Anebo chcete aby vám s tím někdo pomohl, poradil s výběrem a případně celou kuchyň zrealizoval.

Pokud máte otázky, viz  stránku s častými otázkami, možná tam na ni najdete odpověď. Pokud ne, kontaktujte nás, rádi vám ji zodpovíme


POMŮŽEME VÁM ZAŘÍDIT NOVOU KUCHYŇ:

 • Zbavíme vás stresu  – Během zařizování kuchyně nemusíte myslet na spoustu drobností. Užijte si to a starosti nechte na nás.
 • Pomůžeme při rozhodování  – Pomůžeme vám rozhodnout se. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, která barva kuchyně se vám více hodí . Pomůžeme vám s výběrem, abyste z nové kuchyně byly nadšeni.
 • Vypracujeme finanční kalkulaci  – Nemusíte hodiny sedět nad papíry a kalkulovat, co si všechno můžete dovolit. Stačí nám říct vaši představu o kuchyni, váš rozpočet a vše naplánujeme za vás.
 • Vybrali jste si dražší kuchyň – Pokud si vyberete svoji novou kuchyň tak, že bude přesahovat váš plánovaný rozpočet, a nebudete chtít z něčeho ubrat, tak vám zajistíme možné dofinancování navýšené částky za takových podmínek aby to pro vás bylo přijatelné.
 • Poradíme při výběru dodavatelů  – Známe podlaháře, zedníky i obkladače za které ručíme. Žádný strach z nekvalitně provedené práce, amatérského obkladu nebo podlahy, na které by se nikdo nechtěl dívat.
 • Zařídíme plány na nové instalace  – Zbavíme vás starostí o  instalace pro novou kuchyň. Ty vám vypracujeme přesně podle návrhu kuchyně tak můžete být klidní že by něco nesedlo.
 • Dohlédneme na termín realizace  – Kdy bude stavební připravenost prostoru pro novou kuchyň, kdy budete mít připraveny instalace. Zapomeňte na to, vypněte hlavu a přesuňte vše, co si třeba pamatovat na nás.
 • Poradíme řemeslníkům  – Vzniknou problémy na stavbě?  Jsem odborníci ve svém oboru a řešili jsme již spoustu technických problémů, vyřešíme i ten váš tak, že bude vše nakonec v pořádku.
 • Provedeme montáž – Provedeme odbornou montáž vaší nové kuchyně vlastním týmem montážníků. Máme rádi vše pod kontrolou.
 • Zajistíme zapojení spotřebičů – zajistíme vám odborné zapojení spotřebičů, bez toho aby vám na každou profesi musel přijet jiný řemeslník a při tom ani nevěděl jak s novou kuchyní zacházet.
 • Postaráme se o kuchyň  – postaráme se vaši novou kuchyň tak, jako kdyby to byla naše vlastní . Bude se vám v ní vařit báječně a také vám bude sloužit dlouho a dobře.

 

a mnohem, mnohem víc

Milujeme zařizování kuchyní – rádi vám pomůžeme