Výhody kuchyní od nás


Perfektní zpracování kuchyní

Perfektní řemeslné zpracování z nejkvalitnějších materiálů, s jistotou, že Vaši kuchyň „nestluče“ nějaký truhlář v dílničce nebo garáži.

Vlastní výroba

Jsme kuchyňské studio s vlastní výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní. Pro výrobu vašich kuchyní a skříní používáme kvalitní technologie. Veškeré materiály, kování a doplňky jsou od předních českých a evropských výrobců, takže garantujeme  jistotu, že Vám bude nábytek sloužit dlouho a bezproblémově. Naši zaměstnanci jsou odborně  školeni pro montáž nábytku a kování přímo specialisty v Rakousku.

Stále sledujeme nejnovější světové trendy v oblasti vestavěného nábytku. Naši nabídku materiálů a doplňků neustále rozšiřujeme a věříme, že i do budoucna uspokojíme i Vaše nejnáročnější  požadavky a představy.

Široká paleta komponentů a skříněk

Více než 4000 komponentů skříněk Vám poskytne možnost kupit kuchyň na míru s přesností na 1 mm, při zachování kvality výroby, čili nepotřebujete tzv. „atypy“ ale pokud přeci ano, tak BEZ PŘÍPLATKU

Nejnovější technologie

Dostáváte vždy nejnovější technologii nábytkářského zpracování

Záruka kvality

Nábytek z naší nabídky je znám pro svou kvalitu, vysoký komfort a propracovaný design. Každý rok rozšiřujeme nabídku o nové zboží. O kvalitě našeho zboží se můžete přesvědčit osobně při návštěvě našeho studia.

5 let ZÁRUKA

Díky vlastní, přesné výrobě a montáži pouze našimi zaměstnanci, poskytujeme na kuchyňský nábytek záruku 5 let, a to včetně montáže!!!

Pečlivě vybíráme dodavatele komponentů, ze kterých je vyrobena Vaše nová kuchyň. Každou část kuchyně, každý zařizovací prvek navrhujeme a vyrábíme  tak, aby pro Vás kuchyně Jensen byla dobrým partnerem při vaření. V kuchyních Jensen se promítají nábytkářské dovednosti i poctivá práce.

Kuchyně Jensen jsou cenově dostupné, ale nikdy na úkor kvality. Jen díky dodávkám ve velkém množství můžeme Vám, našim zákazníkům, poskytnout nejlepší cenu za nadstandardní kvalitu nábytku. Přijměte od nás důkaz kvality kuchyní Jensen – záruku 5 let.

Korpusy skříněk 18 mm

18 mm korpus s maximální hustotou rakouského výrobce EGGER  a  KRONOSPAN za stejnou cenu, jako 16 mm polské výroby !

Standardní kování Blum

Standardem u Vaši nové kuchyně je kování BLUM  vysoké kvality s doživotní zárukou.

Spotřebiče jako součást  kuchyně

Jedinečná nabídka spotřebičů s prodlouženou zárukou až 8 let za zvýhodněné ceny ! Velký výběr dřezů a baterií za zvýhodněnou cenu !

Vlastní spotřebiče

Zabudování vlastních spotřebičů dodaných zákazníkem.

3D návrhy kuchyně ZDARMA

Každý kupující dostane zdarma 3 D návrh reálné podoby kuchyně, včetně okótovaných vývodů instalací.

Dodávka na míru a v termínu

Kompletní dodávka „na míru“ s maximální dodací lhůtou 8 týdnů dle provedení dvířek! Vyrobíme kuchyň i do 4 týdnů, bez snížení kvality.

 

Cena – jsme kvalitní výrobci

Víme, že rozdíl mezi kvalitou a nekvalitou může být jen 7 000,- v ceně kuchyni. Zvažte, zda vám stojí za to se 15-20 let rozčilovat se svěšenými dvířky, odštípanými hranami a nefungujícími šuplíky.

Výhodné ceny spotřebičů

Díky zvýhodněným nabídkám spotřebičů dodávaných v rámci kuchyně,  je naše výsledná cena kuchyně vzhledem ke kvalitě nejlepší, to garantujeme.

Jsme rádi, že se můžeme s naší nabídkou nábytku podílet na rozvoji kultury českého bydlení a formování současného životního stylu. Tak neváhejte a přijďte si vybrat svůj nový domov.