Sklo s grafikou ve vaší kuchyni


 

Skleněný program Grafosklo (sklo s grafikou) pro kuchyně a kuchyňská studia vychází z moderních trendů. Originální vzhled vaší kuchyně mohou zajistit naše skla s grafikou použité na hladkých skleněných plochách. Program grafického skla vám umožní vybrat obrázek z nabídky našich designerů, který vám bude nejvíce vyhovovat a bude v souladu s designem vaší kuchyně.

Po výběru grafiky na sklo vám bude zpracován návrh řešení na umístění skla do prostor vaší kuchyně tak, aby dispozice designu odpovídala přesnému užívání a začlenění kuchyně do interiéru.

Skleněné obklady do kuchyní

Nahraďte tradiční keramický obklad se spárami celistvou skleněnou plochou, která se velice lehce udržuje a zároveň dodá vaší kuchyni příjemný a moderní vzhled.

Skleněné obklady Grafosklo umožňují výběr z mnoha grafických motivů, které můžete ve svém bytě zopakovat na dalších místech a tím si vytvořit designově sladěný interiér.

Každá kuchyně se stane díky sklu s grafikou jedinečným prvkem v interiéru. Výroba a instalace je řešena dle dispozic domu nebo bytu včetně umístění na kuchyňskou linku na místě. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou mělo jiné rozměry, než jaké jsou požadovány pro osazení zástěny kuchyně.

Samotné sklo pro kuchyňské zástěny v bezpečnostním provedení má tloušťku 6 mm a je kalené.

K dispozici je nepřeberné množství motivů. Stačí si jen vybrat.

Obkladové sklo a grafosklo realizujeme z kapacitních důvodů pouze k námi vyráběným kuchyním!